preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb
 

Jak to funguje

V
Zadání objednávky
Na základě Vámi vyplněného objednávkového formuláře, Vám na e-mail zašleme pokyny k platbě. Platbu je nutné provést do 5-ti pracovních dnů.
V
Zaslání voucheru
Po připsání platby na náš účet Vám do 2 pracovních dnů zašleme Vámi vybrané vouchery.
V
Rezervace termínu
Rezervaci termínu je nutné provést telefonicky nebo e-mailem (kontakty) vždy alespoň 24 hodin předem. Vše ale záleží na obsazenosti, takže čím dříve, tím lépe.
V
Uplatnění voucheru
Na Vámi vybraný termín se prosím dostavte včas. S sebou potřebujete pouze platný voucher a dobrou náladu. Doporučujeme i pohodlné oblečení, ale i v jehlách se to dá zvládnout. Po příchodu Vás zasvětíme do děje naší hry a pak už je to jen na Vás. Po skončení si Vaši hru společně probereme, uděláme památeční fotografii a Vámi dosažený čas připneme na naši "Zeď borců". Budeme rádi, když nám sdělíte své pocity a dojmy ze hry. Buď osobně nebo posléze na facebookových či webových stránkách.